Судоргин Валерий
5 Фев в 07:16
148 просмотров
< 1 минуты
Содержание
Нет времени читать статью?

Но вам требуется продвижение сайта или создание сайта-лидера, идеального для SEO? Тогда вы можете оставить заявку на продвижение или заявку на создание сайта. Если вы собираетесь продвигать сайт самостоятельно — продолжайте чтение!

Власники смартфонів Android отримали функцію, яка дозволяє прочитати те, про що вони щойно розмовляли по телефону. Опція називається Call Screen та автоматично розшифровує голоси абонентів, подаючи після закінчення розмови її текстовий варіант. Першими новинку почали отримувати власники смартфонів Pixel.

Функція Call Screen для своєї роботи використовує Google Assistant для відповіді на телефонні дзвінки. Уся розмова відбуватиметься автоматично, але нині з’явилася можливість прочитати, про що в ній йшлося. Для цього необхідно буде перейти в розділ «Нещодавні дзвінки» та вибрати з меню опцію «Деталі дзвінка». Якщо на смартфоні встановлено останню версію програмного забезпечення, там буде функція «Подивитися транскрипцію». Тут же можна буде оцінити її якість.

Зараз функція доступна лише обмеженій кількості користувачів, але Google обіцяє зробити її масовою до кінця року. Вона поки що працює лише в США, але існує інформація від акаунту MadebyGoogle, що її розширять на більшу кількість країн та більшу кількість мов.

1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь − 5 =

  • Меня заинтересовал Google запускає функцію автоматичної здесь очень много интересной информаций , а если честно на этом канале вообще много новинок для пользователей всем советываю